Zapoj se do diskuse na téma "Živý, nebo umělý stromek?"! KLIK

Vánoční televizní program

Vánoce na PRIMĚ

14. prosince 2008 v 20:07 | Věrča
24.12.

04:00 Receptář prima nápadů
04:55 Svět 2008
06:10 Teleshopping
06:30 Tajemství Sylvestera a Tweetyho
06:50 Jak byl dobyt Divoký západ
09:25 Špioni jako my
11:10 Maska junior
12:55 O medvědu Ondřejovi
13:50 Polární expres
15:40 Zázrak v New Yorku
17:45 Zprávy TV Prima; Počasí
18:00 Byl jednou jeden král
19:45 Obušku, z pytle ven!
21:00 Hádej, kdo jsem!
22:10 Nový svět
00:35 Chlípnost nade vše
02:05 Eva Blond: Takový je život
03:40 Vánoce v Opeře


25.12.

06:15 Teleshopping
06:35 Nerovný zápas
08:35 Městečko Halloween
10:05 Jack Frost
11:55 Trable prcka Binka
13:45 Falešný princ
15:30 Aljaška
17:30 Dařbuján a Pandrhola
18:55 Zprávy TV Prima; Sport TV Prima
19:30 Přátelé X (8)
19:55 Počasí
20:00 Velmi křehké vztahy III (34)
21:05 Se slovníkem v posteli
23:05 Ještě blbější
00:50 Královny muzikálů
01:50 Volejte Věštce
03:35 Jak se staví sen


Vánoce na ČT1

11. prosince 2008 v 19:35 | Věrča
24.12.

5.00 Chalupa je hra
5.20 Postřehy odjinud
5.25 Události v regionech
5.55 Český betlém
6.20 Kouzelná školka
6.50 Zpívánky
6.55 Babar a Vánoce (Kanadský animovaný film)
7.30 Hřiště 7
9.40 Královský slib (Romantický pohádkový příběh, 2001)
11.10 Hodina zpěvu
12.00 Zprávy
12.05 Sváteční přehled pořadů
12.10 Na vlastních nohou
13.00 O štěstí a kráse (Česká pohádka)
14.05 České mechanické betlémy
14.45 Lelíček ve službách Sherlocka Holmese
16.15 Losování Štastných 10 a Šance milion
16.20 Losování sportky a šance
16.25 Česká mše vánoční v Římě
16.50 Štědrovečerní promluva
16.55 Sváteční přehled pořadů
17.10 Pyšná princezna (Česká filmová pohádka,1952)
18.35 Zpívánky
18.45 Večerníček
19.00 Kouzla králů (Nová výpravná pohádka České televize)
20.35 Veselé Vánoční (pří)hody 2008 (Štědrovečerní posezení s Miroslavem Donutilem a jeho pohádkovými hosty)
21.30 Hledání Země Nezemě
23.10 Štědrý večer pana rady Vacátka (Vánoční příběh v mistrovském podání Jaroslava Marvana)
0.00 Půlnoční mše
1.15 Noc pastýřů (Josef Abrahám v podání Jakuba Jana Ryby)
3.10 Svatá noc (Poetický film režiséra Jiřího Krejčíka)
3.30 Vánoční koncert Hany a Petra Ulrychových
4.05 Kde se vzaly Betlémy?
4.30 Kultura v regionech


25.12.

04:05 Kde se vzaly betlémy?
04:30 Kultura v regionech
05:00 Hledání ztraceného času
05:20 Loutky Tomáše Dvořáka
06:15 Strom pohádek
06:50 Šikulové
07:05 Zbojníci (12/13)
07:30 Hřiště 7
09:40 Princezna ze mlejna
11:25 Zpívánky
11:30 Sáňky rohačky
11:55 Urbi et Orbi
12:45 Zprávy
13:00 Nebe a Vincek
14:00 Delfíni
14:50 Velká kočičí pohádka
15:30 Hrátky s čertem
17:10 Radostné Vánoce
17:40 O bílé paní
18:35 Zpívánky
18:45 Večerníček
18:55 Šťastných deset a Šance milion
19:00 Události
19:40 Branky, body, vteřiny
19:55 Předpověď počasí
20:00 Anděl Páně
21:40 Pretty Woman
23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion
23:40 Stopy ve sněhu
01:40 Z Divadélka pod věží
02:35 Sardinky aneb život jedné rodinky
03:50 Taxík

































Tipy z vánočního programu 2008

9. prosince 2008 v 16:42 | Věrča

LEGENDY...

O princezně Jasněnce a létajícím ševci
24. 12. v 11.25 Nova
Pyšná princezna
24. 12. v 17.10 ČT1
Tři oříšky pro Popelku
24. 12. v 18.45 Nova
Princezna ze mlejna
25. 12. v 9.40 ČT1
Hrátky s čertem
25. 12. v 15.30 ČT1
Císařův pekař
25. 12. v 15.45 Nova
Dívka na koštěti
26. 12. v 12.10 Nova
C. a k. polní maršálek
26. 12. v 16.05 ČT1
Mrazík
30. 12. v 20.00 Nova
Šest medvědů s Cibulkou
31. 12. v 8.35 Nova
Silvestry Vladimíra Menšíka
31. 12. v 16.50 ČT1
Princ a Večernice
1. 1. v 10.00 Nova

...A NOVINKY

Kouzla králů
24. 12. v 19.00 ČT1
Veselé vánoční (pří)hody s Miroslavem Donutilem
24. 12. ve 20.35 ČT1
Vánoce naruby
24. 12. ve 20.20 Nova
Nebe a Vincek
25. 12. v 13.00 ČT1
Občan Karel Čapek
25. 12. ve 20.00 ČT2
Match Point: Hra osudu
25. 12. v 22.05 Nova
Václav
1. 1. ve 20.00 ČT1


zdroj: idnes.cz

Vánoce na NOVĚ

28. listopadu 2008 v 7:54 | Věrča
ŠTĚDRÝ DEN 24.12.2008
06:00 - Kroniky divočiny (dokument National Geographic)
06:30 - Sindibád, legenda sedmi moří (animovaný film)
07:50 - Princezna ze mlejna II (3) (pohádkový seriál)
08:20 - Chobotnice z II.patra (film pro děti)
10:00 - O zatoulané princezně (česká komedie)
11:40 - O princezně Jasněnce a létajícím ševci (pohádka)
13.10 - Zakletá Ella (irsko-americko-britský film)
14.50 - Mr. Bean: veselé Vánoce, pane Beane
15.20 - S čerty nejsou žerty (pohádka)
17:00 - Televizní noviny
17:15 - Ulice (1125, 1126)
18:10 - Shrekoleda (animovaný film)
18:35 - Tři oříšky pro Popelku (pohádka)
20:00 - Vánoce naruby (americký film)
21:40 - A co když je to pravda? (americký romantický film)
23:20 - Přitažlivost (německo-britský thriller)
01:00 - Uličnice (česká pamětnická komedie)
02.45 - Novashopping
03.15 - Dítě medúzy (1/2) (první část amerického thrilleru)
05:30 - Novashopping
05:45 - Novashopping

PRVNÍ SVÁTEK VÁNOČNÍ 25.12.2008
06:20 - Kroniky divočiny (dokument National Geographic)
06:45 - Království surikat II (12) (britský dokument)
07:10 - Jimmy Neutron (americký animovaný film)
08:30 - Princezna za mlejna II (4) (pohádkový seriál)
09.00 - Veselé Vánoce přejí chobotnice (film pro děti)
10:45 - Třetí princ (pohádka)
12:10 - Jak se budí princezny (pohádka)
13:40 - Hrabě Monte Christo (britsko-irsko-americký film)
15:55 - Císařův pekař (český film)
17:15 - Pod Jezevčí skálou (český film)
18:35 - Ulice ( 1127, 1128)
19:30 - Televizní noviny
20:00 - Moje krásná čarodějka (americká komedie)
21:50 - Match Point: Hra osudu (lucembursko-americko-britský film)
00:00 - Red Rock West (americký krimithriller)
01:40 - Ďábelský Santa (americký film)
02:55 - Novashopping
03:25 - Dítě medúzy (2/2) (druhá část amerického thrilleru)
05:40 - Novashopping
05:55 - Novashopping

DRUHÝ SVÁTEK VÁNOČNÍ 26.12.2008
06:30 - Vzdálené výpravy za divočinou (kanadský dokument)
07:15 - Senzační Spiderman (13) (animovaný seriál)
07:40 - Spongebob v kalhotkách (americký animovaný film)
09:05 - Princezna za mlejna II (5) (pohádkový seriál)
09:35 - Honza málem králem (pohádka)
11:05 - Nebojsa (česko-slovenský film)
12:30 - Dívka na koštěti (česká filmová komedie)
13:55 - První rytíř (americký film)
16:10 - Pekařův císař (český film)
17:20 - Na pytlácké stezce (český film)
18:35 - Ulice (1129, 1130)
19:30 - Televizní noviny
20:00 - Deník princezny 2: Královské povinnosti (americká komedie)
22:00 - Poslání (americký akční film)
23:30 - Poldovi v patách (americká komedie)
01:20 - Mesiáš 3: Slib (1/2) (americko-britský kriminální film)
02:45 - Novashopping
03:20 - Griffinovic Vánoce (americký film)
05:25 - Novashopping
05:45 - Novashopping


Zdroj: tn.cz
 
 

Reklama