Zapoj se do diskuse na téma "Živý, nebo umělý stromek?"! KLIK

Vánoční sms

Vánoční sms IV.

5. listopadu 2008 v 16:28 | Věrča
Krásné Vánoce chci Vám přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému víc štěstí přál, aby i ten nový rok za to stál.Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům, není co se zlatem třpytí...je to úsměv, láska, pohlazení. Nad takový dar žádný není! Vše nej přeje...

Když vzduchem zakrouží pár vloček sněhu, nastavím tvář... ten dotek má něhu. Vyloudí úsměv a otupí zlost, tak přeju všem lidem, ať vloček je dost... KRÁSNÉ VÁNOCE

Na vánoční stromeček pověsíme zvoneček a až svíčky zaplanou, srdce spolu zůstanou...

Pod stromeček balík zdraví,
vzacný poklad, jak se praví...
Lásku, štěstí, žádné hádky,
spokojenost, hezké svátky...

Krásné svátky vánoční, hezkou cestu půlnoční. Pod stromečkem velké rance, na Silvestra pěkné tance. O půlnoci lehký krok a pak šťastný nový rok!

Nastal ten vánoční čas, plno dárků přejem zas. K tomu krásné klidné chvíle, v novém roce hezké cíle. Kolem sebe přátele, ať jde život vesele.

Bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka. Ať další roky doprovází vaše kroky!

Tak jako za oknem snížek padá, do Tvého srdíčka štěstí sedá, zapomeň na bolest a starosti a přežij Vánoce i Nový rok v lásce, štěstí a radosti.

Pod stromečkem balík zdraví - vzácný poklad jak se praví. Vánoce jsou krásné svátky, jídlo, smích a hlavně dárky. Přejeme vám hodně klidu, pohodu a dobrou rybu a pak jeden velký krok a hned je tu nový rok.


Vánoční sms III.

12. října 2008 v 18:42 | Věrča
Hezké vánoční svátky,
ať máte čas na pohádky,
ať se na Vás štěstí směje,
ať Vás láska stále hřeje,
ať Vás úspěch provází i v roce,
který přichází.


Purpura večerem zavoní,
zvoneček tichounce zazvoní.
A jeho stříbrný hlas probudí vzpomínky v nás.
Srdcem jsme stále dětmi, čekáme, až se setmí.
Až vánoční stromek tu bude stát a varhany Tichou noc hrát,
chci vám v tu chvíli přát, ať každý má každého rád.


Lásku a zdraví, štěstí a něhu,
nechť Tobě přinese vánoční sen.
Přání své posílám na vločce sněhu,
zachyť ji na dlani v ten Štědrý den.


Večer plný překvapení, pocit, který jindy není,
dobré jídlo do bříška, bohatého ježíška.
Tohle všechno na vánoce, hodně zdraví v novém roce.


I kdyz snehu neni moc, je par hodin do Vanoc.
Milym lidem budu prat, at Vas kazdy ma dnes rad.
K tomu trpytivy pozdrav sneznych vlocek, hodne darku pod stromecek.


Preji ti 12 mesicu bez nemoci,
53 tydnu pohody a stesti,
365 dnu bez starosti,
8.760 hodin lasky,
525.600 minut jedinecnych okamziku
a 31.536.000 vterin lasky!
Vánoční sms II. - vtipné

23. září 2008 v 15:19 | Věrča
Kapr uz smazeny, jeste sebou mrska. Prskavka Vietnamska nejak divne prska. Divam se na stromek - k zemi se klati, na dvere hasici zoufale mlati. Tak to mame po roce, zase pekny Vanoce!
Jestlize Te neco nutka, pak to spravi souloz prudka. Souloz cele vanoce, vyhnou se Ti nemoce. Preju Ti v Novem roku - hodne sily do rozkroku!!!
<*)))>< <*)))>< <*)))><… tohle hejno chciplych kapriku posli vsem svym kamosum jako Vanocni pozdrav a do Novyho roku vstoupis zarucene bez kreditu!
Kdyz suka sob soba, maji radost oba. Santa place, vola na ne: kdo potahne moje sane? Na sane ti santo jebem, letos nikam nepojedem. Roznes zpravu celym svetem a vyrid od nas vsem detem: zadne darky necekejte a radsi si zasukejte -kdo suka ten nezlobi tim se radost nasobi!
K Vánocům: a) nechci nic, b) hlavně zdraví, c) nedělej si škodu, d) nic si nezasloužím... Správnou odpověď mi obratem pošli. Tvůj JEŽÍŠEK.
Doufám, žes od Mikuláše dostal lopatu, abys mohl pod stromečkem uklidit to hovno, které Ti přinesu. Ježíšek.
Pošli svým třem známým tyto tři kouzelná hovna @ @ @ a štěstí Tě nemine. Jestliže tak neučiníš, najdeš čtvrté hovno pod stromečkem!
Půjčil sem si milion,měl sem dárků kamion.Neplatil jsem splátky,vzali si to zpátky.Nezbyl ani dáreček,vzali mi i domeček.Neplatil jsem daně,vzali mi mé sáně.Nevím už si rady,sob mi chcípnul hlady.V lese mám teď pelíšek-seru na vás,Ježíšek.

Vánoční sms I.

23. září 2008 v 15:09 | Věrča
Bohatý stůl, výtečnou rybu, sváteční večeři, co nemá chybu. Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, jež nikdy nezradí.
Vánoce se kvapem blíží, Ježíšek se oknem plíží. Vidím, že má velkou kárku a v té kárce hodně dárků, ať co nejvíc je pro Tebe a zima ať tak nezebe. Krásné svátky přeje
Na vánoční stromeček, pověsíme zvoneček. A až svíčky zaplanou, srdce spolu zůstanou. Hodně štěstí, zdraví a lásky nejen o vánocích přeje ...
Přeji ti hodně dárků, na stole cukroví várku, hodně štěstí hodně zdraví at tě dárky dlouho baví. Přeje ...
Nebem letí Ježíšek, fouká mu pod kožíšek. Veze plný pytel dárků, pro každého má svou várku. Nalijte mu skleničku, zdrží se jen chviličku.
Až svíce na stromečku Vám zazáří a zvonky zacnou tiše hrát, my, ač neviděni,
Vám hodně lásky a štěstí k Vánocům a do Nového roku budeme přát.
Tak zase po roce máme tu Vánoce, vánoční nálada všechny nás ovládá. Chci Ti jen za sebe poslat pár řádků, příjemné prožití vánočnich svátků. Cukroví s vanilkou, šupinku pro štěstí a spoustu světýlek na vašem náměstí.
 
 

Reklama