Zapoj se do diskuse na téma "Živý, nebo umělý stromek?"! KLIK

Deník

3 - 2 - 1... Stáárt =P

12. září 2009 v 10:12 | Věrča =)

Aaaaahooojky všeeem =)
Tak se vám ozývám, o rok starší (tedy šestnáctiletá), rozumnější, vyvynutější a stále víc a víc se těšící na Vánoce =) Je skoro půlka září, pravý čas pro opětovné zahájení bločku =) Pořád si sice budu připadát jako vůl, který myslí na Vánoce, když je ještě prakticky léto, ale tak to prostě je. V říjnu už přeci nakupujeme dárky, v listopadu už na Vánoce myslí i ti normálnější a v prosinci už bych toho moc nestihla =) Takže jsem tu. Jen se chci zmínit, že od 2. října do 9. října se tu rozhodně neobjevím, protože budu se školou v Anglii, tam se vážně moooc těším =)
Takže snad jsem některým z vás udělala radost a těšíte se stejně jako já, že za pár týdnů budou přípravy na Vánoce v plném proudu =)
S pozdravem, Vaše Vánočátko Věrča =)

Hlásím se =)

22. května 2009 v 18:26 | Věrča =)
Tak jsem tu, jdu to tu zkontrolovat =D Asi po půl roce =) Jak se tak pořád máte, co děláte? =) Teď je venku pořád tak krásně, dokonce jsem včera vlezla do bazénu =D Teďka mám úplně bombézní období, pořád samé akcičky s kámošema a tak =) Takže se mám moc dobře, zatím o Vánocích nepřemýšlím, protože se neskutečně moc těším, až bude léto a prázdniny =) Sluníčko, teplo, moře, opalování, kolo, s kámoškama na chatě =) A kdoví, co ještě =)
Tak doufám, že se máte taky pěkně a nebojte, na podzim tu budu jako na koni =D

Vánoční sezóna končí =(

28. prosince 2008 v 15:28 | Věrča
Tak vás všechny zdravím =) Ještě 25. sem zavítalo skoro 200 lidí, ale teď už je po Vánocích a zájem o můj blog zase začne až na podzim =) Takže vám slibuju, že se tu zase v září ukážu "na plný pecky" =D Teď sem jednou za čas něco přidám, ale už rozhodně ne každý den =)

Veselé Vánoce =)

23. prosince 2008 v 17:36 | Věrča
Přeju vám šťastné a veselé Vánoce, hodně dárků, bohatého Ježíška a štěstí v srdíčkách =)

Toto mě vážně štve!

21. prosince 2008 v 17:20 | Věrča
Narazila jsem na jeden vánoční blog. Na tom by ještě nebylo nic špatného, ale zjistila jsem, že téměř všechny články jsou ode mě zkopírované! Proboha proč? Jak ten člověk může mít potom radost z blogu? Napsala jsem mu tedy na blog, ať ty zkopírované články smaže. Dneska jsem se šla podívat a on nejen že smazal můj komentář, ale ještě přidal další moje články! Odkaz sem dávat nebudu, vždyť bych mu ještě udělala reklamu. Rozhodla jsem se, že jestli s tím do zítřka něco neudělá, nahlásím ho adminům.
Přece to takhle nejde!

Už pouze... 4 dny!

20. prosince 2008 v 18:04 | Věrča

Přijde mi to neuvěřitelné, ale už jen 4 dny a je tu Štědrý den! Vánoce! =) Už se tak těším... Období, na které čekám celý rok =)
Jinak dnes bude nejdelší noc v roce a zítra nám kalendářně začíná zima, ikdyž to tak moc nevypadá, že? =) Snad třeba napadne sníh a ochladí se =)

Už pouze týden a... Vánoce! =D

17. prosince 2008 v 16:27 | Věrča
Ano, je to tu! =) Přesně za týden už tu budou Vánoce =) Jak já se těším... =)

Vánoce se kvapem blíží =)

11. prosince 2008 v 19:46 | Věrča

Tak, Vánoce se nám už opravdu blíží =). Už stoji přede dveřmi =). V neděli už zapálíme 3. adventní svíčku, přetrpíme poslední týden školy a hurá svátky =). Už se moc těším, až budeme všichni pohromadě, spokojení, v pohodě a vánoční náladě =).

Blog mi dělá radost, chodí sem dost lidí, ale komentáře moc nepřibývají. =( Ale i tak moc děkuju. =)
A nezapomeňte, je nejvyšší čas vyzdobit svoje byty, domy a pokoje, začít péct cukroví a shánět vánoční stromek =)

Už je tu prosinec =)

1. prosince 2008 v 17:35 | Věrča
Konečně! Máme tu prosinec! =) Už se rychle blíží svátky, pečeme sukroví, kupujeme a balíme dárky, zdobíme si příbytky... Ale asi se i trochu stresujeme =) Já tedy ne, je mi 15 a starosti kolem Vánoc spadají na mamku =D Už jsme s holkama říkali, že se těšíme =) Jen, aby napadl sníh, že? =)

V neděli zapálíme 1. adventní svíčku =)

28. listopadu 2008 v 20:53 | Věrča
Ano, je to tu. =) Vánoční čas začíná, přípravy na Vánoce v plném proudu a v neděli nám začíná advent =) Teď o víkendu asi uděláme vánoční výzdobu =) Vždyť v pátek za týden jsou čerti =) Letos asi chodit nebudu, nějak se mi nechce =D
Venku se nám mírně otepluje, ale byla bych strašně ráda, kdyby nebyly Vánoce na blátě, ostatně to asi všichni, že? =)

Zítra vyrážím do města =)

25. listopadu 2008 v 19:25 | Věrča

Ahooojte =)
Zítra vyrazím do města, kouknu ještě po nějakých dárcích, a hlavně zkusím v papírnictví sehnat něco na zkrášlení zabalených dárečků =) Jestli se mi podaří vymyslet něco originálního, určitě dám vědět =) Jinak teď máme ve škole docela dost práce, moje známky žádná sláva =D Hlavně matematiku budu muset vylepšit, vychází mi 3. =( Ale co, nějak to zvládnu =) Asi jsem si ještě nezvykla na ten gympl... =)

Dnes už přes 100 lidí =) jupíí =)

23. listopadu 2008 v 20:07 | Věrča
Jé, to je fajn, že vás tu tolik dneska bylo =) Moc mě to potěšilo =) Moc moc děkuju =*

Už přichází ten čas =)

17. listopadu 2008 v 15:36 | Věrča
Ano, myslím, že už to pomalu přichází. Vánoční reklamy a znělky v plném proudu, časopisy na stáncích, vyzdobené výlohy a obchodní domy... =) Zkrátka se to pomalu, ale jistě blíží =) Příští týden se chystáme péct perníčky, aby nám stačily změknout =) Tak se těším =) Dárky už mám téměř koupené, stačí jenom koupit balící papír a stužky a všechno pěkně zabalit =)
Čawky =)

Už jen 51 dní =)

4. listopadu 2008 v 16:22 | Věrča
Winter!!!Ano, je to tak =) Už pouhých 51 dní do nejkrásnějších dní v roce =) Je to strašné, ale ještě nemám koupený ani jediný dárek =D To potom zase budu běhat po obchodech den před Vánoci =D Už jsem ten typ =) Jinak jsem ráda, že se mi návštěvnost pomalu ale rychle zvětšuje, snažím se přidávat články a dokonce bych řekla, že obsah blogu je už celkem slušný =) Venku se už ochlazuje, nosím zimní bundu. Taky jsem si koupila pár vánočních časopisů, už jsou jich plné trafiky =) Penízky na dárky taky pomalu ale jistě shromažďuju, není to nic jednoduchého z kapesného =D Zvlášť já jsem docela náročná holka, třeba na oblečení =)
Říkala jsem si, že bych někdy ke konci listopadu udělala taky nějakou vánoční soutěž, tak snad se to vydaří =)
Pá, Věrča =)

71 dní do Vánoc =)

14. října 2008 v 18:25 | Věrča
Ahooooj!
Mám takový pocit, že už asi jenom 71 dní do Vánoc =) Spr, že? =) Pomalu už pokukuju, co bych mohla pokoupit za dárky =) Zatím ještě moc nevím =) Ale řeknu vám, to to utíká =D

12.10.08 - Podzim v plném proudu

12. října 2008 v 18:54 | Věrča
Ahoooj =)
Vánoce sice ještě přímo před dveřmi nejsou, ale i tak se pomalu blíží. Podzim je v plném proudu, dneska jsem byla vyfotit pár podzimních snímků =) Podzim v říjnu je nejhezčí. Všude je tolik krásných barev... V listopadu už je listí hnědé a opadané, prší a je chladno...
Na blog jsem přidala pár článků a trochu jsem vylepšila design. Vím, že zatím návštěvnost není nějaká velká, ale doufám, že časem se sem naučí chodit pár lidí a budu mít pravidelné čtenáře =)
Loučím se =)

Už začíná vánoční zmatek =)

29. září 2008 v 8:28 | Věrča
Joy, Love 'N Togetherness... Snow your good wishes on your friends/family/dear ones with this cute ecard.Za chvíli půjdu do školy, ale ještě si najdu čas vám sem něco napsat =)
Domů už možná nškterým z nás chodí vánoční katalogy =) Taky v rádiu jsem slyšela nějakou předvánoční anketu. Venku je strašná zima. Mnoho lidí už teď nakupuje nějaké ty dárky, aby potom toho neměli moc a nemuseli se stresovat pár dní před Vánoci =) Zkrátka to pomalu začíná. Za ten měsíc, tedy na konci října, už budou nákupy v plném proudu, uvidíte =)
Ahojky =)

Zahájení mého vánočního bločku =)

21. září 2008 v 19:45 | Věrča
Ano :) Někomu se to možná může zdát trochu brzy, ale já se těším na Vánoce vlastně celý rok. Dostává mě ta vánoční atmosféra, vůně cukroví, scházení příbuzných, vánoční koledy a všude sníh... Krása...
A něco o mně? Jmenuju se Věrča, je mi 15. =) Z celého roku se samozřejmě těším vždycky na Vánoce, už teď se to trochu blíží, když je podzim =)
Tak snad se vám tu bude líbit a dokážete si naladit vánoční atmosféru i v jiném ročním období, než je zima =)
 
 

Reklama