Zapoj se do diskuse na téma "Živý, nebo umělý stromek?"! KLIK

Vánoční sms IV.

5. listopadu 2008 v 16:28 | Věrča |  Vánoční sms
Krásné Vánoce chci Vám přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému víc štěstí přál, aby i ten nový rok za to stál.Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům, není co se zlatem třpytí...je to úsměv, láska, pohlazení. Nad takový dar žádný není! Vše nej přeje...

Když vzduchem zakrouží pár vloček sněhu, nastavím tvář... ten dotek má něhu. Vyloudí úsměv a otupí zlost, tak přeju všem lidem, ať vloček je dost... KRÁSNÉ VÁNOCE

Na vánoční stromeček pověsíme zvoneček a až svíčky zaplanou, srdce spolu zůstanou...

Pod stromeček balík zdraví,
vzacný poklad, jak se praví...
Lásku, štěstí, žádné hádky,
spokojenost, hezké svátky...

Krásné svátky vánoční, hezkou cestu půlnoční. Pod stromečkem velké rance, na Silvestra pěkné tance. O půlnoci lehký krok a pak šťastný nový rok!

Nastal ten vánoční čas, plno dárků přejem zas. K tomu krásné klidné chvíle, v novém roce hezké cíle. Kolem sebe přátele, ať jde život vesele.

Bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka. Ať další roky doprovází vaše kroky!

Tak jako za oknem snížek padá, do Tvého srdíčka štěstí sedá, zapomeň na bolest a starosti a přežij Vánoce i Nový rok v lásce, štěstí a radosti.

Pod stromečkem balík zdraví - vzácný poklad jak se praví. Vánoce jsou krásné svátky, jídlo, smích a hlavně dárky. Přejeme vám hodně klidu, pohodu a dobrou rybu a pak jeden velký krok a hned je tu nový rok.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama